Nebyly nalezeny žádné produkty odpovídající zadaným kritériím.

Stoly a lavice do zahrady a parku

Stoly a lavice do zahrady a parku poskytují místo k společnému posezení, hraní deskových her, odpočinku nebo práci ve volném prostoru. Plní tedy mnoho úkolů a jsou nepostradatelným prvkem každého parku, náměstí, sídliště nebo okolí univerzity, školy, kancelářské budovy, sídla firmy atd. V nabídce lze najít lavice piknikové se zabudovanými stoly nebo samostatné stoly piknikové.

Stoly piknikové – kde se hodí?

Díky stolům a lavičkám piknikovým lze vytvořit jedinečnou atmosféru na odpočinkových a rekreačních plochách. Budou také skvělým řešením v parcích, na lesních parkovištích nebo na sídlištích. Dokonale doplní prostor na venkově, čímž vytvoří společné místo setkávání obyvatel. V podnicích a v sídlech firem takové stoly parkové poskytnou příjemné místo k odpočinku v přestávkách od práce.

Pevné lavice piknikové

Jak každý venkovní nábytek, lavice a stoly piknikové musí být odolné proti mechanickému poškození a povětrnostním vlivům. Pouze díky tomu zajistí uspokojivé používání po mnoho let. Použití pevného dřeva a silných konstrukcí zaručuje vynikající vzhled po celou dobu používání. Celkovou kompozici doplňují silná, spolehlivá spojení.

Stoly piknikové přizpůsobené každému místu

Nabízené stoly a lavice piknikové lze přizpůsobit danému prostoru nebo vkusu zákazníka. Existuje možnost výběru z několika barev impregnace, stejně jako možnost nalakování kovových konstrukcí na jiné barvy. Díky tomu, bez ohledu na to, zda dané místo má moderní nebo spíše tradiční styl, lze k němu bez problémů přizpůsobit venkovní nábytek.

Bezpečnostní stoly piknikové

Venkovní stoly a lavice mohou být trvale připevněny k podkladu, aby se zabránilo jejich nežádoucímu přemístění nebo krádeži. To také zabraňuje jejich převrhnutí, čímž se snižuje riziko úrazů. Dřevěné lavice a stoly mají zaoblené desky, které jsou bezpečnější a příjemnější na dotek. Stoly parkové byly zesíleny spodní poličkou.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium