Nebyly nalezeny žádné produkty odpovídající zadaným kritériím.

Hlavním pilířem naší nabídky jsou vysoce kvalitní odolné lavičky parkové a zahradní. Jsou důležitým prvkem městského prostoru a zahrady. Uvědomujeme si však, že část našich zákazníků chce vyrobit lavičku sami, a pak se hodí stabilní a trvanlivý rám. To je také jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli rozšířit naši nabídku. Vzhledem k tomu, že lavička stojí venku po celý rok, musí být odolná vůči povětrnostním vlivům. Každý rám na lavičku, který si u nás můžete koupit, je vyroben z trvanlivých materiálů a jistě splní různé očekávání.

Stoly piknikové – kde se hodí?

Díky stolům a lavičkám piknikovým lze vytvořit jedinečnou atmosféru na odpočinkových a rekreačních plochách. Budou také skvělým řešením v parcích, na lesních parkovištích nebo na sídlištích. Skvěle doplní prostor na venkově, čímž vytvoří společné místo setkávání obyvatel. V podnicích a v sídlech firem takové stoly parkové poskytnou příjemné místo k odpočinku v přestávkách od práce.

Pevné lavičky piknikové

Jak každý venkovní nábytek, lavičky a stoly piknikové musí být odolné proti mechanickému poškození a povětrnostním vlivům. Pouze díky tomu zajistí uspokojivé používání po mnoho let. Použití pevného dřeva a silných konstrukcí zaručuje vynikající vzhled po celou dobu používání. Celkovou kompozici doplňují silná, spolehlivá spojení.

Stoly piknikové přizpůsobené každému místu

Nabízené stoly a lavičky piknikové lze přizpůsobit danému prostoru nebo vkusu zákazníka. Existuje možnost výběru z několika barev impregnace, stejně jako možnost nalakování kovových konstrukcí na jiné barvy. Díky tomu, bez ohledu na to, zda dané místo má moderní nebo spíše tradiční styl, lze k němu bez problémů přizpůsobit venkovní nábytek.

Bezpečnostní stoly piknikové

Venkovní stoly a lavice mohou být trvale připevněny k podkladu, aby se zabránilo jejich nežádoucímu přemístění nebo krádeži. To také zabraňuje jejich převrhnutí, čímž se snižuje riziko úrazů. Dřevěné lavičky a stoly mají zaoblené desky, které jsou bezpečnější a příjemnější na dotek. Stoly parkové byly zesíleny spodní poličkou.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium