V našem obchodě najdete elegantní a praktické venkovní koše na třídění odpadu. Vhodné koše na třídění odpadu umožňují udržovat pořádek. Proto by se měly nacházet ve všech parcích, na sídlištích a v centrech měst, aby obyvatelům i turistům usnadnily odhození odpadků.

Nebyly nalezeny žádné produkty odpovídající zadaným kritériím.

Venkovní koše na tříděný odpad

Všechny veřejné objekty by měly být vyrobeny z odolných materiálů. Musí být odolné vůči teplotám, srážkám a bohužel často i lidem, kteří objekty poškozují. Koše na tříděný odpad v našem obchodě jsou vyrobeny ze svařovaného kovového rámu. Tím je zajištěna pevnost celé konstrukce a černé práškové lakování zajišťuje klasickou eleganci. Celá konstrukce je dokončena skandinávským dřevem. Zaručuje odolnost vůči všem, i těm nejextrémnějším podmínkám. Barvu desek si můžete zvolit sami. V závislosti na modelu se pohybují od nejsvětlejších odstínů, jako je borovice, až po tmavě hnědou a antracitovou.

Počet přihrádek, víka a funkčnost 

Každý odpadkový koš by měl v první řadě plnit svou základní funkci, tj. ukládat odpad v příslušných kategoriích. Toho je dosaženo pomocí oddělených komor, jejichž počet se liší. Nejjednodušší modely mají tři přihrádky. Tato nejzákladnější volba někomu jistě postačí, ale pro mnoho lidí může být nedostatečná. Na sídlištích jsou určitě nejlepší volbou pětikomorové popelnice. Umožňují vyhodit veškerý odpad, tj. papír, plast, sklo, bioodpad a směsný odpad. Čtyřkomorové zásobníky jsou přechodným řešením. Ty se jistě dobře uplatní v centrech měst, kde se biologicky rozložitelný odpad obvykle nevyhazuje a kde není potřeba samostatná komora.

Dalším prvkem, který stojí za zvážení, je přítomnost víček. Díky absenci víček je jejich údržba mnohem snazší, protože stačí vyjmout naplněný sáček a vložit nový. Na druhou stranu jsou tyto otevřené koše lahůdkou pro volně žijící zvířata, zejména ptáky. Pohled na odpadky poházené kolem koše není nikdy příjemný, proto jsou v mnoha případech lepší volbou koše s víkem. Často mají speciální otvory různých tvarů. Tyto symboly usnadňují třídění a umožňují třídit odpad i dětem. To podporuje jejich environmentální povědomí a znalosti o přírodním prostředí.

V našem obchodě najdete koše na třídění odpadu v optimálních velikostech nepřesahujících 60 cm na výšku a 40 cm do hloubky. Díky vysoké funkčnosti a množství různých přihrádek, barev dřeva a typů víka se vyplatí vybrat si naše výrobky.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium