Od majitelů psů se očekává, že po svých mazlíčcích uklidí. To je naprosto správné. Přítomnost exkrementů na chodníku, na dětském hřišti nebo v parku je na veřejném prostranství nepřípustná. Aby bylo možné vyžadovat úklid, je nutné zajistit vhodné podmínky, a proto by bylo vhodné investovat do košů na psí exkrementy, do kterých se budou exkrementy vyhazovat.

Koš na psí trus

Čtvercový koš na psí exkrementy

Čtvercový koš na psí exkrementy
Čtvercový koš na psí exkrementy

Odpadkový koš na psí exkrementy

 

Dostupnost: velký počet

Odesláno v rámci: 10 dní

Cena:

5 080,00 Kč

szt.

Proč investovat do košů na psí exkrementy?

V polských městech dochází k neustálým sporům mezi majiteli psů a jejich odpůrci. Někteří obyvatelé si stěžují na to, že psí exkrementy se nacházejí všude, zatímco majitelé domácích mazlíčků se ospravedlňují tím, že je nemají kam vyhodit. Řešením této situace jsou koše na psí exkrementy. Jejich umístění na sídlišti se setká s podporou každé z uvedených skupin. Zřízením košů se problém s odpadem výrazně sníží. Město bude čistší, což ovlivní pohodlí obyvatel a celkový vzhled městského prostoru.

Druhým důvodem pro vybavení parku, ulice nebo jiného prostoru speciálními odpadkovými koši je doporučení hygienické a veterinární inspekce. Podle nich se zvířecí výkaly nemohou dostat do společných odpadkových košů a košů umístěných u ulice a jejich odvoz a likvidace by měly probíhat za odlišných podmínek. Pokud tedy existuje možnost, je lepší investovat do oddělených košů na psí výkaly.

Koš na psí exkrementy z naší nabídky

Při navrhování našich košů jsme dbali na to, aby byly odolné a estetické. Koš na psí exkrementy se dodává v různých barvách, takže jej můžete sladit s barvami laviček, lamp a dalších prvků městské krajiny. K dispozici jsou mimo jiné koše s přídavným boxem na sáčky, což ocení majitelé psů. K dispozici jsou také koše s kovovým rámem a skandinávským dřevěným povrchem. Mohou být trvale připevněny k zemi. Naše koše mají moderní design a budou sloužit nejen k praktickým účelům, ale stanou se také jedním z dekorativních prvků vašeho prostoru.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium