Koše na odpadky jsou nezbytným prvkem vybavení veřejného prostoru nebo pozemku. Díky nim lze zajistit čistotu a pořádek každého území. V současnosti jsou k dispozici v mnoha různých tvarech, barvách a vzorech, takže kromě plnění svého základního účelu nabízejí také estetický vzhled, který se skvěle hodí do každého místa. Důležitým prvkem jsou také parkové koše na psí exkrementy.

Jaký koš na ulici vybrat?

Koše na ulici jsou k dispozici v mnoha různých stylech a typech. V nabídce lze najít jak otevřené, tak uzavřené koše parkové a městské. K dispozici jsou také ty, které jsou namontované na sloupku. Důležitým, moderním prvkem vybavení každého prostoru jsou nádoby na tříděný odpad. Umožňují jít s dobou a postarat se o dobro planety.

Koš na odpadky - výhody

Nabízené koše na odpadky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů - pevných, silných desek z dřeva z renomovaných zdrojů, silných kovových konstrukcí nebo odolných tvarovek. Díky atraktivnímu designu se skvěle hodí do interiéru města, parku nebo pozemku firmy nebo instituce. Skvělý vzhled vybízí k použití veřejného odpadkového koše, což usnadňuje udržení čistoty na daném území.

Nádoby na tříděný odpad - proč je používat?

Ekologické a rozumné hospodaření s odpady umožňuje zlepšit kvalitu životního prostředí a postarat se o planetu. Používání nádob na tříděný odpad tedy umožňuje vytvořit moderní, přátelskou veřejnou prostor, park nebo pozemek kolem firmy, podniku nebo veřejné instituce. Zajímavý design označení kategorií odpadů (směsný, plast, papír, sklo) povzbudí chodce k třídění odpadu.

Koš na ulici na sloupku - ideální do parku nebo na ulici

Koš na ulici na sloupku zajišťuje optimální využití veřejného prostoru. Ulehčuje instalaci, například na nerovném terénu. Jejich estetický a lehký vzhled se skvěle hodí na každou ulici, jemně zapadá do městského vybavení. Jejich snadné vyprázdnění usnadňuje správcům pozemků udržovat čistotu. Zastřešení ztěžuje vhazování velkých odpadků, což prodlužuje dobu plnění takového ulicního koše na odpadky.

Odpadkové koše

Parkové koše - které vybrat?

Parkový odpadkový koš je vystaven povětrnostním vlivům a mechanickému poškození. V naší nabídce najdete výrobky z vysoce kvalitních materiálů, jako je práškově lakovaná ocel a impregnované dřevo, které jsou odolné vůči UV záření, mrazu a vlhkosti.

Městský odpadkový koš by proto měl být vyroben z pevného kovu, který bude připevněn k zemi, a naše nabídka zahrnuje produkty, které přesně toto splňují. Může být také zdoben dřevem, ale jeho hlavní konstrukční část musí být obtížně ohýbatelná.

Městské koše - pomozte snížit znečištění!

Moderní parkový koš by měl ladit s dalšími prvky uličního mobiliáře, jako jsou lavičky nebo stojany na kola. V naší nabídce najdete koše se stříškou, která pomáhá zabránit propadávání vody dovnitř při přívalových deštích.

Koše na psí exkrementy jsou nezbytností i v městských oblastech. Tento typ výrobku by měl být umístěn především v blízkosti parků, zelených ploch a výběhů pro psy.

Parkové odpadkové koše musí být nejen prostorné, ale také snadno čistitelné. Nabízíme produkty, které jsou ideální pro dezinfekci.

Zaparkovat odpadkový koš na sloupu

V našem obchodě najdete nejen tradiční volně stojící koše na zahradní odpad, ale také výrobky umístěné na kovové tyči. Tento typ odpadkového koše má mnoho výhod. Zaprvé je obtížnější jej převrhnout. Za druhé je ve správné výšce, což kolemjdoucím usnadňuje vyhazování odpadu. Lze ji také instalovat dvěma způsoby: lze ji zakopat nebo zabetonovat.

Koše na komunální odpad jsou důležitým prvkem veřejných i soukromých prostranství. Zveme vás, abyste si prohlédli náš sortiment! Jsme přesvědčeni, že díky široké nabídce produktů v našem obchodě najdete řešení na míru vašim potřebám.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium