Městské a parkové květináče

Dřevěný květináč 60 l Dřevěný květináč 60 l
Cena:

4 560,00 Kč

szt.
zobrazit více

Květináče

Krásná zahrada nebo atraktivní zelené plochy kolem budov poskytují skvělé odpočinutí od shonu města a každodenního života. Aby však bylo možné vytvořit takovouto prostor, je nutné řádné plánování vegetace. Pomáhají v tom městské a parkové květináče, které jsou nejen funkční, ale také skvěle vypadají a dokonale se začleňují do výzdoby každého místa.

Městské a parkové květináče – použití

Nabízené městské a parkové květináče se skvěle hodí na ulice měst, do parků nebo na náměstí. Krásné rostliny také zvyšují atraktivitu ploch kolem veřejných institucí nebo hotelů. Poskytují místo k odpočinku uprostřed zeleně zaměstnancům firem, závodů nebo kancelářských budov. Mohou být také součástí výzdoby soukromých zahrad. Zajistí atraktivní architekturu zeleně na komunálních plochách.

Městské a parkové květináče – jaké vybrat?

Nejdůležitějším parametrem každého květináče je jeho kapacita. V nabídce lze tedy najít jak menší květináče, tak velkoobjemové. V závislosti na kapacitě umožňují sázení menších rostlin, jakož i stromů v květináčích. Zajímavým řešením jsou také květináče s několika stanovišti, které umožňují spojit v jednom městském nábytku několik rostlin. Díky tomu lze snadno vytvořit zajímavé kompozice.

Pevný venkovní květináč

Květináče na ulicích měst a v parcích musí být odolné vůči povětrnostním vlivům a mechanickému poškození. Záruku toho je použití pevných materiálů. V případě dřevěných městských květináčů se k jejich výrobě používá tlusté desky z vysoce kvalitního dřeva pocházejícího z renomovaných zdrojů. Rámy tvoří silné ocelové prvky a tvarovky.

Moderní venkovní květináče

Kromě své funkčnosti musí květináče do parku a na ulice měst také nabízet skvělý design. Nabízené městské nábytek na rostliny se skvěle hodí do moderního městského prostoru nebo se najdou na historických náměstích měst. Zajímavým řešením jsou květináče šestihranné, které lze spojit modulově.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium