Pokud máte na zahradě více místa, vyplatí se investovat do větší zahradní lavičky. Bude praktickým doplňkem vaší zahrady, a pokud si ho u nás objednáte, stane se i její ozdobou. Zahradní lavice 220 cm, které vám můžeme nabídnout, jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které procházejí pečlivým zpracováním. Zákazník tak získá prvotřídní lavičku, která bude sloužit a vypadat krásně po mnoho let.

Nebyly nalezeny žádné produkty odpovídající zadaným kritériím.

Proč si koupit lavici 220 cm od nás?

Jsme výrobce s dlouholetými zkušenostmi a důvěřuje nám mnoho soukromých i firemních zákazníků. Protože u nás nakupujete bez zprostředkovatelů, jsou ceny mimořádně atraktivní. Každá lavička o délce 220 cm je pohodlná a odolná vůči škodlivým vnějším vlivům.

Všechny zahradní lavice o délce 220 cm mají ocelový rám. Jedná se o pevný materiál, díky němuž je každá lavička odolná a elegantní. Lavička s ocelovou konstrukcí je stabilní a lze ji připevnit k zemi, což ji ochrání před zloději. Jsou také bezpečné před silným větrem. Pečlivě jsme také vybírali dřevo použité k výrobě sedáku a opěradla. Lavice o délce 220 cm je vyrobena z desek z kvalitního skandinávského dřeva o tloušťce 4,5 cm.

Dřevěná zahradní lavička 220 cm - přizpůsobte si ji svým potřebám

Vzhledem k různým očekáváním našich zákazníků jsme připravili lavičky, které se liší designem a barvou. Dřevěná zahradní lavice 220 cm je impregnována v jedné z několika módních barev. Můžete si vybrat z barev, jako je ořech, světlý dub nebo antracit. Rámy jsou lakovány černou práškovou barvou, ale je možné si je nechat natřít jinou barvou nebo je pozinkovat. Stačí, když to uvedete při objednávce.

Podle přání zákazníka mohou být naše lavice jednoduché, bez opěradel nebo područek, ale nechybí ani poutavé modely. Snadno si tak vyberete model, který bude dokonale ladit s ostatním zahradním nábytkem a vaším vkusem.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium