V každém parku a zahradě by mělo být místo pro lavičku. Jedná se o kus nábytku s praktickou i estetickou funkcí. Lavička o délce 175 cm poskytne místo k odpočinku a může krásně doplnit krajinu. Ten, který si můžete koupit u nás, může být v mnoha barevných variantách a jeho tvar lze sladit s ostatním zahradním nábytkem, který již máte. Všechny objednávky zpracováváme velmi efektivně a můžeme zaručit velmi atraktivní ceny.

Velikost 175 cm

Městská lavička Primario 175 cm Městská lavička Primario 175 cm
Cena:

4 860,00 Kč

szt.
zobrazit více
Lavička pro domácnost Grande 175 cm Lavička pro domácnost Grande 175 cm
Cena:

8 530,00 Kč

szt.
zobrazit více
Lavička Primario bez opěradla 175 cm Lavička Primario bez opěradla 175 cm
Cena:

2 950,00 Kč

szt.
zobrazit více
Poznanská zahradní lavička 175cm Poznanská zahradní lavička 175cm
Cena:

8 750,00 Kč

szt.
zobrazit více
Robustní městská lavička Carbone 175cm Robustní městská lavička Carbone 175cm
Cena:

6 070,00 Kč

szt.
zobrazit více
Zahradní lavička Moderno 175 cm Zahradní lavička Moderno 175 cm
Cena:

6 550,00 Kč

szt.
zobrazit více

Zahradní lavičky 175 cm - kvalita, kterou oceníte

Protože zahradní lavice 175 cm jsou neustále venku, je třeba investovat do kvalitního modelu, který je odolný vůči povětrnostním vlivům. Přesně takové jsou lavice z naší nabídky. Bez ohledu na zvolený model má každá dřevěná zahradní lavice o délce 175 cm rám z nerezové oceli. Odolná a stabilní konstrukce znamená, že lavičku budete moci používat dlouhou dobu.

Dbali jsme také na zvýšenou odolnost opěradla a sedadla. Jsou vyrobeny z tlustých, 4,5 cm silných prken skandinávského dřeva. Dřevo je navíc impregnováno barvou, kterou si zákazník zvolí. Naše zahradní lavičky o délce 175 cm lze připevnit k zemi, což zajišťuje stabilitu při obzvláště prudkém větru a chrání před krádeží.

Moderní lavička 175 cm pro moderní zahradu

Každá z našich dřevěných zahradních laviček o délce 175 cm se bude dobře vyjímat v moderní zahradě. Podle přání zákazníka může mít lehce zaoblený tvar opěradla nebo rovný a geometrický tvar. Může být také zcela bez opěradla a područek. V nabídce jsou barvy palisandr, antracit, mahagon nebo ořech. Moderní a módní design dělá z našich lavic skutečnou ozdobu. Jsou také pohodlné a ergonomické.

Protože jsme připravili širokou škálu modelů, vybírají si naše výrobky nejen soukromé osoby, ale i firmy a obce. Lavičku o délce 175 cm lze použít na hřišti ve škole nebo školce, v nemocnici nebo ve firmě.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium