Jednou z kategorií výrobků, které jsou v našem obchodě k dispozici, jsou lavičky. Liší se od sebe designem, cenou i velikostí. Velmi oblíbené jsou například zahradní lavice o délce 125 cm. Díky svým malým rozměrům se hodí i do menších zahrad a zároveň poskytují místo k odpočinku. Protože chceme, aby naši zákazníci měli k dispozici pouze vysoce kvalitní zahradní techniku, spolupracujeme pouze s ceněnými a osvědčenými výrobci.

Velikost 125 cm

Sídlištní lavička Primario 125 cm Sídlištní lavička Primario 125 cm
Cena:

4 160,00 Kč

szt.
zobrazit více
Zahradní lavička Grande 125 cm Zahradní lavička Grande 125 cm
Cena:

7 830,00 Kč

szt.
zobrazit více
Robustní sousedská lavička Carbone 125cm Robustní sousedská lavička Carbone 125cm
Cena:

5 440,00 Kč

szt.
zobrazit více
Městská lavička Moderno 125 cm Městská lavička Moderno 125 cm
Cena:

5 850,00 Kč

szt.
zobrazit více

Lavice 125 cm - funkční a dekorativní

Lavička o délce 125 cm je univerzálním návrhem, který najde uplatnění na zahradě, v parku i na sídlišti. Měl by být především funkční a pohodlný při používání. Zároveň bude důležitou součástí krajiny a jakousi její ozdobou.

Požadavky našich zákazníků jsou velmi rozmanité a jejich zahrady mohou vypadat zcela odlišně. Z tohoto důvodu nebude vždy fungovat stejný model lavičky. Ty, které jsme zařadili do naší nabídky, se liší svým designem. K dispozici je dřevěná zahradní lavice o délce 125 cm s opěradlem i bez něj. Některé modely mají tradiční a křehké ocelové nohy, zatímco jiné mají o něco masivnější rámy. Navíc jsou k dispozici v mnoha barevných variantách. Borovice, ořech, palisandr nebo mahagon jsou jen některé příklady. Jednou z nejdůležitějších vlastností, na které je třeba se před koupí lavičky zaměřit, je její odolnost, a lavičky, které jsou u nás k dispozici, splňují v tomto ohledu všechny požadavky.

Vysoce kvalitní dřevěná zahradní lavička 125 cm

Zahradní lavice o průměru 125 cm budou neustále venku, což znamená, že budou vystaveny velkým teplotním výkyvům a dešťovým srážkám. Proto musí být vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které odolávají povětrnostním vlivům.

Každá lavice o délce 125 cm z naší nabídky je vyrobena z kombinace extrémně pevné oceli a 4,5 cm skandinávských dřevěných prken. Oba materiály vykazují vynikající trvanlivost a navíc jsou desky impregnovány, aby byly ještě odolnější vůči změnám počasí. Díky kombinaci dřeva a oceli vypadá zahradní nábytek mimořádně stylově a elegantně.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium