Zahrada je místem odpočinku a relaxace. Nesmí chybět pohodlná zahradní lavička. V našem obchodě zakoupíte pohodlný a pevný zahradní nábytek, který vám bude sloužit po mnoho let. V sortimentu našeho internetového obchodu najdete různé typy sedadel, takže si jistě vyberete to, co potřebujete. Zveme vás, abyste si prohlédli naši nabídku.

Velikost 100 cm

Pevná zahradní lavice Primario 100 cm Pevná zahradní lavice Primario 100 cm
Cena:

3 810,00 Kč

szt.
zobrazit více
Sídlištní lavička Grande 100 cm Sídlištní lavička Grande 100 cm
Cena:

7 480,00 Kč

szt.
zobrazit více
Zahradní lavice Grande bez opěradla 100 cm Zahradní lavice Grande bez opěradla 100 cm
Cena:

4 800,00 Kč

szt.
zobrazit více
Zahradní lavice Moderno 100 cm Zahradní lavice Moderno 100 cm
Cena:

5 500,00 Kč

szt.
zobrazit více
Zahradní lavice Moderno bez opěradla 100 cm Zahradní lavice Moderno bez opěradla 100 cm
Cena:

2 470,00 Kč

szt.
zobrazit více

Zahradní lavička 100 cm - optimální pohodlí

V této kategorii najdete lavičky o délce 100 cm, které umožní pohodlné používání dvěma nebo dokonce třem osobám. Ostatní rozměry jsou rovněž přizpůsobeny ergonomii a nejlepšímu využití. Hloubka lavic se pohybuje mezi 40 a 45 cm, takže na nich můžete pohodlně sedět bez obav, že spadnete ze sedadla. Výška celé konstrukce se navíc pohybuje mezi 40 a 45 cm, takže je vhodná pro osoby všech věkových kategorií. Lavice bez opěradla lze použít i tam, kde je málo místa. Modely s opěradlem poskytují větší pohodlí. Výška přídavného prvku se opět pohybuje mezi 40 a 45 cm a důvodem této volby je co nejlépe vyhovět potřebám uživatelů.

Z čeho je vyrobena lavička o délce 100 cm?

Základem našeho zahradního nábytku jsou prkna, která jsou vyrobena výhradně z kvalitního skandinávského dřeva. Z nich vytvořené zahradní lavičky o délce 100 cm jsou odolné vůči zátěži, ale také vůči všem povětrnostním podmínkám. Při vhodné impregnaci budou sloužit beze změny po mnoho let. Tloušťka desek je 4,5 cm a barvu si můžete vybrat sami z 8 dostupných barevných provedení. Trubky jsou vyrobeny z práškově lakované oceli, která je rovněž odolná proti poškození.

Kvalitní lavička s opěradlem nebo bez něj je vhodná jak na domácí zahradu, tak do městského parku. Lavičky jsou také nezbytnou součástí uličního mobiliáře na moderních sídlištích. Náš zahradní nábytek lze snadno připevnit k zemi, což jej chrání před krádeží nebo poškozením silným větrem.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium