Pohodlná lavička s opěradlem je jedním z nejdůležitějších kusů nábytku, který byste měli mít na každé zahradě. Ať už si chcete vybavit vlastní zahradu, nebo hledáte výrobky, které chcete nabídnout a postavit ve veřejném městském parku, určitě budete potřebovat kvalitní zahradní nábytek. V našem obchodě je můžete zakoupit za atraktivní ceny. Zákazníkům nabízíme nejlepší dřevěné lavice s opěradly.

Lavice s opěradlem, trubkový rám

Pevná zahradní lavice Primario 100 cm Pevná zahradní lavice Primario 100 cm
Cena:

3 810,00 Kč

szt.
zobrazit více
Sídlištní lavička Primario 125 cm Sídlištní lavička Primario 125 cm
Cena:

4 160,00 Kč

szt.
zobrazit více
Zahradní lavička Primario 150 cm Zahradní lavička Primario 150 cm
Cena:

4 510,00 Kč

szt.
zobrazit více
Městská lavička Primario 175 cm Městská lavička Primario 175 cm
Cena:

4 860,00 Kč

szt.
zobrazit více
Sídlištní lavička Primario 200 cm Sídlištní lavička Primario 200 cm
Cena:

5 210,00 Kč

szt.
zobrazit více

Z čeho jsou vyrobeny naše zadní lavičky do zahrady?

Dřevěné lavice s opěradly jsou oblíbené již mnoho let. Není divu - materiál je po vhodné impregnaci robustní a odolný vůči povětrnostním vlivům. Lavice s opěradly, které najdete v našem obchodě, jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího skandinávského dřeva. Získává se ze stromu ze severní Evropy a vyznačuje se nízkým ročním přírůstkem, což ztěžuje a usnadňuje jeho zpracování. Prvky rámu jsou vyrobeny z práškově lakované oceli, která je stejně odolná proti poškození.

Lavička s opěradlem na zahradu v atraktivní barevné škále

Lavička s opěradlem do zahrady by měla především dobře ladit s uspořádáním prostoru. Výhodou dřeva je, že se hodí prakticky do jakéhokoli prostoru, a flexibilita se ještě zvyšuje, pokud je nábytek lakovaný. Lavice s opěradly z našeho obchodu jsou k dispozici až v osmi barevných variantách. Odstíny, jako je světlý dub, mahagon nebo palisandr, lze sladit s různými typy zahrad.

Jaké rozměry mohou mít lavice s opěradly?

Rozměry dřevěných lavic s opěradly by měly být přizpůsobeny typu prostředí. Městská lavička s opěradlem může být dlouhá 100 až 225 cm a její šířka se může lišit. Při výběru lavice s opěradlem je třeba zvážit také výšku sedáku. Nejdůležitější vlastností nábytku by měla být jeho ergonomie, protože i ta nejhezčí lavice bude nevyužitá, pokud se ukáže, že je nepohodlná.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium