Zahrada - ať už soukromá, nebo městská - by měla být místem, kde můžete relaxovat. Vhodně zvolená lavice bez opěradla může být také skvělou dekorací a doplňkem prostoru. V našem obchodě nabízíme zákazníkům zahradní nábytek nejvyšší kvality za atraktivní ceny.

Lavice bez opěradla, rám z trubek

Z čeho by měla být vyrobena lavička do parku bez opěradla?

V různých obchodech najdete lavice bez opěradla z mnoha materiálů. Často se vyskytují ty, které jsou vyrobeny z kovu a vyznačují se klasickou elegancí. Ty, které jsou kované do efektních tvarů, se obvykle hodí do zahrad v romantickém stylu. Jejich velkou nevýhodou však je, že se rychle zahřívají, zejména na slunci. Nábytek Technorattan tuto vlastnost postrádá. Tento umělý materiál dokonale imituje klasický ratan, i když se kvůli svému modernímu vzhledu nehodí všude. Z tohoto důvodu jsou velmi oblíbené dřevěné lavice bez opěradla.

Jaké jsou výhody dřevěné lavice bez opěradla?

Dřevo je materiál poměrně odolný vůči povětrnostním vlivům. Správně naimpregnovaná zahradní lavice bez opěradla vydrží dlouhá léta. Kromě toho je dřevěný nábytek obvykle velmi pevný, takže se při větru nebo špatném počasí nepřevrátí. A konečně, dřevo je materiál s nadčasovým vzhledem. Nikdy nevyjde z módy a dobře se kombinuje s jinými materiály.

Jedinečná lavice bez opěradla v různých barvách

Lavička bez opěradla je klasickým prvkem parku nebo zahrady. Ne každá lavička bez opěradla se však hodí do všech typů zahrad. Jsme si toho vědomi, a proto v našem obchodě nabízíme zákazníkům několik barevných provedení nábytku. Díky odstínům od borovice po antracit si každý může vybrat položku, která nejlépe vyhovuje jeho potřebám.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium