Dřevěná lehátka

Dřevěné zahradní lehátko Rafaello Dřevěné zahradní lehátko Rafaello
Cena:

8 400,00 Kč

szt.
zobrazit více

Dobře zvolené městské nábytek zajistí obyvatelům vysokou úroveň odpočinku a učiní z těchto míst jejich oblíbená místa. Nezbytným prvkem při navrhování takových míst jsou venkovní dřevěné lehátka. Vyrobeny z pevných materiálů, zajišťují dlouhodobé a uspokojivé používání. Skvěle se hodí do parků, náměstí, obcí, sídlišť nebo rekreačních oblastí.

Venkovní dřevěná lehátka – kde umístit?

Venkovní, celoroční dřevěné lehátko je skvělým řešením jak ve veřejném prostoru, tak v soukromé zahradě. Zajistí vysokou úroveň odpočinku v parcích, na sídlištích nebo kolem hřišť. Bude také skvělým řešením na územích venkovských obcí. Je to vynikající doplněk okolí hotelů nebo rekreačních středisek.

Pohodlné lehátko do parku nebo zahrady

Nabízená venkovní zahradní a parková lehátka se vyznačují ergonomicky tvarovanou konstrukcí. Zajišťuje to vynikající oporu pro nohy, bederní část, záda a krk. Optimálně zvolené úhly sklonu všech prvků umožňují volný odpočinek obyvatel. Díky tomu umožňují dokonce celodenní odpočinek v soukromé zahradě. Možnost výběru barvy impregnace a konstrukce usnadňuje přizpůsobení dřevěných lehátek každému uspořádání.

Vysokou kvalitu, celoroční lehátko do města

Městská lehátka musí se vyznačovat opravdu pevnou konstrukcí, na kterou se lze spolehnout. Díky použití silných desek vyrobených z vysoce kvalitního dřeva pocházejícího z renomovaných zdrojů jsou odolné proti mechanickému poškození a působení atmosférických vlivů. Celkovou konstrukci doplňují pevné kovové konstrukce, nastříkané práškově.

Bezpečnostní dřevěná lehátka

Nabízená dřevěná lehátka lze pevně připevnit k podkladu. To zajišťuje stabilní polohu parkového lehátka a umožňuje zabránit jeho převrácení, krádeži nebo nežádoucímu přemisťování. Instalace je velmi jednoduchá a trvá jen několik minut. Všechny šrouby jsou dodávány v sadě s venkovním dřevěným lehátkem.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium