Parková lavička Grande 200 cm

Dostupnost: velký počet
Odesláno v rámci: 14 dní
Delivery: The price does not include any possible payment costs check the delivery methods
Cena: 8 880,00 Kč 8880.00quantity szt.

product unavailable

přidat na seznam přání
* - Pole povinné

Popis

Grande 200 cm lavička

 

Parková lavička, zahradní lavička, městská lavička, lavička na hřišti

 

Unikátní design zahradní lavice Grande 200 cm, kombinace oceli a dřeva a optimální vlastnosti použití z ní činí produkt, který nadchne každého, kdo na ní usedne.

 

Zahrádní lavice Grande je ideální volbou pro lidi, kteří oceňují eleganci a prestiž. Její moderní design s klasickými prvky z ní činí perfektní městskou lavičku, která se hodí do každého veřejného prostoru, jako jsou parky, ulice, náměstí nebo veřejné instituce. Zahrádní lavice Grande je také vynikající řešení pro soukromé zahrady, pozemky nebo hotely.

 

 

Lavice Grande je produktem vyrobeným z vysoce kvalitních materiálů. Pevný rám z ocelového profilu zajišťuje mimořádnou stabilitu a trvanlivost lavice. Dřevěné desky jsou odolné vůči mechanickému poškození a povětrnostním vlivům. Lavice Grande vám tak bude sloužit po mnoho let a bude vás těšit svým vzhledem a funkčností. Všechny prvky zahradní lavice Grande jsou vybaveny certifikáty, které garantují vysokou kvalitu a trvanlivost.

 

 

Lavice Grande je produktem navrženým s ohledem na komfort uživatele. Vysoká opěradlo s úhlem 120° poskytuje optimální podporu zad. Široké područky nabízejí další podporu a pohodlí.

 

 

Podívejte se na 360° produktové video:

 

                                        

 

Jedná se o produkt, který vám nabízí mnoho možností pro personalizaci. Můžete si vybrat jednu z 8 barev a jednu z 5 velikostí, abyste vytvořili dokonalou lavičku pro vás.

 

 

Všechny parametry a rozměry zahradní lavice Grande naleznete na kartě "Technické údaje".

 

Objednejte si ještě dnes zahradní lavici Grande a užívejte si krásného a funkčního nábytku ve své zahradě!

 

Podívejte se na naši lavičku ve virtuální realitě. Můžete ji libovolně otáčet, měnit barvy a postavit si ji pomocí svého telefonu do své zahrady.

Náklady na dopravu The price does not include any possible payment costs

Stát doručení:

Související produkty

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium