Dřevěný odpadkový koš s víkem 65 litrů

Dostupnost: velký počet
Odesláno v rámci: 10 dní
Delivery: The price does not include any possible payment costs check the delivery methods
Cena: 6 140,00 Kč 6140.00
quantity szt.

product unavailable

přidat na seznam přání
* - Pole povinné

Popis

Čtvercový odpadkový koš


Dřevěný odpadkový koš s víkem 65 litrů

 

Pokud hledáte dokonalý odpadkový koš, máme pro vás návrh, který splní všechna vaše očekávání. Seznamte se s parkovým odpadkovým košem s dřevěným a ocelovým víkem, který v sobě spojuje estetiku, funkčnost a ekologii.

 

 

Odpadkový koš s dřevěnou a ocelovou střechou je pevný a odolný výrobek vyrobený z vysoce kvalitních materiálů. Rám z ocelových profilů je díky práškovému lakování odolný vůči povětrnostním vlivům a mechanickému poškození. Desky ze skandinávského smrku jsou díky dvojité impregnaci chráněny proti vlhkosti a plísním. Koš má čtvercový tvar, což usnadňuje jeho montáž a umístění. Uvnitř koše je pozinkovaná vložka, která usnadňuje jeho vyprazdňování a čištění. Na horní straně koše je výklopná střecha - víko, které chrání koš před deštěm, sněhem a listím.

 

Odpadkový koš s dřevěnou a ocelovou stříškou je nejen funkční součástí vybavení parkoviště, ale také ozdobou, která mu dodává šarm a charakter. Jeho jednoduchý a elegantní design se hodí ke klasickým i moderním úpravám. Koš má certifikáty a osvědčení o shodě, které zaručují jeho bezpečnost a spolehlivost. Jedná se o vynikající volbu pro ty, kterým záleží na kráse, pořádku a ekologii. Objednejte si parkový odpadkový koš s dřevěnou a ocelovou stříškou ještě dnes a těšte se z čistého a krásného parku.

 

Jsme výrobci dřevěných a ocelových odpadkových košů, které nabízíme pro města, sídliště, parky, školy a další veřejná místa. Naše odpadkové koše jsou nejen pevné a odolné, ale také se snadno používají a udržují. Zaručujeme rychlé a profesionální vyřízení objednávky, příznivé ceny a záruku kvality. Kontaktujte nás a seznamte se s naší nabídkou.

 

Barvu desek můžete přizpůsobit svému vkusu a prostředí výběrem z 8 dostupných odstínů.

 

 

Všechny parametry a rozměry odpadkových košů s víkem naleznete v záložce "Technické údaje".

 

Objednejte si odpadkové koše s víkem ještě dnes

a užívejte si krásný a funkční kus nábytku na své zahradě i ve městě!

Náklady na dopravu The price does not include any possible payment costs

Stát doručení:

Související produkty

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium