Naše značka

Společnost Primario Grande je především výrobcem zahradního nábytku, nikoli zprostředkovatelem. To znamená, že nám nevznikají náklady na velkoobchodníky a zprostředkovatele a můžeme prodávat za velmi konkurenceschopné ceny. Díky tomu můžeme zákazníkovi nabídnout přesně to, co chce a kdy to chce, a to díky výrobě vlastních návrhů.

Tvorba a výroba zahradního a uličního nábytku je naší vášní, a proto neustále rozšiřujeme sortiment, zdokonalujeme strojní vybavení, školíme zaměstnance a zavádíme moderní systémy řízení, které nám pomáhají poskytovat našim zákazníkům výrobky nejvyšší kvality.

Jako odborníci v našem oboru vám rádi pomůžeme a podrobně poradíme s možnostmi, které jsou k dispozici pro vytvoření úspěšného konceptu lahodícího vašemu oku, vaší rodině odpočívající na zahradě nebo návštěvníkům městských parků či náměstí. Vyřizujeme objednávky maloobchodních i velkoobchodních zákazníků.

V naší nabídce najdete zahradní sety, lavičky do ulic, lavičky do parku, piknikové sety a stoly, koše, lehátka nebo zahradní lavičky. Naše výrobky spojují kvalitu, funkčnost a moderní eleganci. Naše široká nabídka moderního zahradního nábytku promění každou terasu v místo, kde můžete trávit čas s rodinou a přáteli.

Užijte si naše výrobky a doufáme, že s nimi strávíte mnoho příjemných hodin na zahradě, náměstí nebo v parku.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium