Solární lavičky

Inteligentní solární lavička "Solare MINI" Inteligentní solární lavička "Solare MINI"
Cena:

61 700,00 Kč

szt.
zobrazit více
Solární lavička "Solar MAX" Solární lavička "Solar MAX"
Cena:

142 200,00 Kč

szt.
zobrazit více
Solární lavice s dřepem "Solare I" Solární lavice s dřepem "Solare I"
Cena:

48 700,00 Kč

szt.
zobrazit více
 Solární lavice s dřepem "Solare II" Solární lavice s dřepem "Solare II"
Cena:

34 600,00 Kč

szt.
zobrazit více
Solární lavice s dřepem "Solare "III" Solární lavice s dřepem "Solare "III"
Cena:

38 100,00 Kč

szt.
zobrazit více

Solární lavice – moderní zahradní lavice

Moderní solární lavice, které jsou v naší nabídce, byly vytvořeny s ohledem na obce, bytová družstva a individuální zákazníky. Tyto produkty jsou ekologické a inovativní. Přinášejí zcela nový pohled na zahradní a městskou architekturu. Inteligentní lavice jsou navíc samosběrnými produkty, díky nimž lze očekávat úsporu peněz v místním rozpočtu. Nábytek absorbuje sluneční energii a přeměňuje ji na elektrický proud, v důsledku toho nepotřebuje elektřinu ze sítě.

Ekologie, inovace a soběstačnost – moderní solární lavice

Solární lavice lze umístit jak do parku, na dětské hřiště, na zastávku, na sídliště, tak i kdekoli jinde ve veřejném a vesnickém prostoru. Nábytek tohoto druhu zapadá do idey „chytrého města“, tedy řešení ekologických, inovativních, moderních a především funkčních. Produkty se vyznačují také jednoduchostí a univerzalností. Připravily se tak, aby se ideálně vešly do každé čtvrti, a také aby byly snadno použitelné, intuitivní a bezpečné.

Moderní solární lavice nepotřebuje k provozu proud – generuje elektrickou energii sama. Jak to funguje? Fotovoltaické panely umístěné v různých částech nábytku absorbují sluneční energii a následně ji přeměňují na elektrickou energii, která je uložena v energetické bance. Díky tomu si může každý, kdo si sedne na lavičku, při nabíjení svého zařízení připojit port USB.

Standardní vybavení lavic zahrnuje dva akumulátory, 4 porty USB, 2 sluneční panely po 450 W a výstup/napájecí zásuvku 230 V. Kromě toho mohou lavičky mít vbudovaný reproduktor, bezplatné Wi-Fi, indukční nabíječku nebo Bluetooth. Vybavení se může lišit v závislosti na modelu nábytku. Podrobné informace o tom lze nalézt v popisech jednotlivých produktů. Solární lavice jsou odpovědí na potřeby moderních měst a menších obcí. Jistě, že v nejbližší budoucnosti bude většina lavic nahrazena právě takovými – moderními a inovativními modely, které lze objednat v naší nabídce již dnes!

Estetika a rozmanitost

Inteligentní lavice nabízíme v mnoha variantách, které se perfektně hodí do různých městských prostor: tiché a zelené náměstí, parky nebo rušná a moderní centra obcí. Umístění takových prvků zvýší vizuální hodnoty těchto míst a automaticky se stanou mnohem atraktivnějšími jak pro obyvatele, tak pro turisty.

Moderní solární lavice nabízíme v mnoha variantách. K dispozici jsou mimo jiné modely, které se od standardních lavic z hlediska designu příliš neliší, a také velmi atraktivní solární lavičky, které se vyskytují ve verzi s květináčem nebo bez něj. V jejich případě si můžete také sami rozhodnout o nastavení lavic. Zajímavým řešením jsou také altány, pod jejichž střechou jsou umístěny dvě lavice a stůl. Vybrané produkty lze nakonfigurovat také z hlediska barevnosti desek. K dispozici jsou následující možnosti barev:

  • světlý dub;
  • teak;
  • borovice;
  • mahagon;
  • ořech;
  • hnědá;
  • šedá;
  • palisandr.

Vysoká kvalita zpracování je zárukou dlouhodobého používání nábytku

Každé inteligentní lavičky, které jsou nabízeny v našem obchodě, se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a povrchové úpravy. Je důležité si všimnout zejména bezawaryjnosti a spolehlivosti provozu fotovoltaických panelů. Jsou to prvky odolné proti působení četných nepříznivých atmosférických podmínek: horkého slunce, prudkého větru, mrazu či deště a krupobití.

Dřevěné části lavic jsou vyrobeny ze skandinávského smrku, který je ceněné zejména v oblasti stavebnictví pro svou trvanlivost. 4,5 cm silné desky jsou chráněny impregnací v podobě lazurovacího laku. Ostatní části konstrukce jsou vyrobeny z pozinkované oceli s práškovým nástřikem. Toto zpracování zajišťuje, že se ocel po dlouhou dobu nemění a nepodléhá korozi.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium