Lavičky s květináči

 Solární lavice s dřepem "Solare II" Solární lavice s dřepem "Solare II"
Cena:

34 600,00 Kč

szt.
zobrazit více
Solární lavice s dřepem "Solare "III" Solární lavice s dřepem "Solare "III"
Cena:

38 100,00 Kč

szt.
zobrazit více
Solární lavice s dřepem "Solare I" Solární lavice s dřepem "Solare I"
Cena:

48 700,00 Kč

szt.
zobrazit více
Zahradní lavice Grande 200 cm s květináčem Zahradní lavice Grande 200 cm s květináčem
Cena:

11 000,00 Kč

szt.
zobrazit více

Lavice s květináčem jsou skvělým doplněním městského prostoru, ale i jiných míst. Tyto lavice lze umístit na sídliště, na zahrady, do parků nebo na mnoho dalších míst. Konstrukce kombinuje funkční lavici a dekorativní květináč, ve kterém lze zasadit různé krásné květiny nebo malé keře. Zveme vás k seznámení se s lavicemi, které jsou k dispozici v našem obchodě. Zaručujeme nejvyšší kvalitu a atraktivní ceny.

Lavice s květináčem – funkční a estetická

V naší nabídce najdete moderní, estetické a praktické lavice s květináči. Nabízíme modely složené z jednoho květináče a jedné nebo dvou lavic. Takové konstrukce se skvěle hodí na náměstí, do parků, na sídliště, pod školy i pod domy. Tyto prvky drobné zahradní architektury jsou doslova univerzální.

Naše produkty byly navrženy tak, aby se hodily do různorodého prostředí – moderních i modernistických míst a útulných, zelených náměstí. Tyto lavice nejsou jen obyčejným doplňkem zahrad u městských budov. Jsou to dekorace, které přitahují pozornost a způsobují, že daný prostor je atraktivnější.

Lavice s květináči – pevné nábytek pro městský a domácí prostor

Každý model lavice s květináčem, který lze najít v našem sortimentu, se vyznačuje nejen estetickým zpracováním, ale především solidním zpracováním. Jedná se o nábytek sestávající ze ocelové konstrukce – pozinkované a práškově lakované, díky čemuž je odolný a odolný vůči nepříznivým povětrnostním vlivům a mechanickému poškození.

Zvláštní pozornost si zaslouží zejména desky umístěné v ocelové konstrukci lavice a květináče. Tyto prvky jsou vyrobeny z skandinávského smrku – impregnovaného a lakovaného. Jedná se o materiál, který je cenný zejména v oblasti stavebnictví pro svou tvrdost a odolnost. Nabízené lavice budou skvěle fungovat v každých podmínkách, bez ohledu na to, kde budou umístěny.

Lavice přizpůsobené vašemu prostoru

Lavice s květináči, které nabízíme, lze přizpůsobit svým prostorům. Nabízíme možnost nalakování desek na jeden z následujících barev:

  • světlý dub
  • teak
  • borovice
  • mahagon
  • ořech
  • hnědá
  • šedá
  • palisandr

Pokud chcete esteticky a prakticky vybavit prostory své zahrady nebo města, seznamte se s naší nabídkou. Najdete v ní nejen lavice s květináči, ale také moderní a inovativní lavice solární s možností výroby elektrické energie. Pro městské prostory nabízíme také městské a parkové květináče různých tvarů a koše na odpadky, které pomohou obyvatelům udržovat pořádek ve veřejných prostorách.

Při výběru našeho solidního a estetického nábytku nemusíte mít obavy o údržbu a náklady na jeho opravy, protože se jedná o mimořádně trvanlivé konstrukce. V důsledku toho budou sloužit jak v městských, tak domácích prostorách po opravdu dlouhou dobu. To je rozhodně výhodou zejména pro obce, které nebudou muset přetěžovat svůj rozpočet na údržbu těchto konstrukcí.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium