Lavičky VIP

Zahradní lavička Poznanská 150cm Zahradní lavička Poznanská 150cm
Cena:

8 400,00 Kč

szt.
zobrazit více
Poznanská zahradní lavička 175cm Poznanská zahradní lavička 175cm
Cena:

8 750,00 Kč

szt.
zobrazit více
Poznanská zahradní lavička 200cm Poznanská zahradní lavička 200cm
Cena:

9 040,00 Kč

szt.
zobrazit více

Pokud chcete, aby vaše místo bylo považováno za prestižní, nezapomeňte na drobnou architekturu. Ta je stejně důležitá jako samotná budova. Uživatelé si o místě dělají obrázek také na základě toho, jaké v něm najdou vybavení, například lavičky. Proto jsou městské lavice Premium skvělým řešením pro místa, která si chtějí udržet svůj lesk. Doporučují se zejména pro okolí hotelů, kancelářských budov a podobných míst.

Co jsou městské lavice Premium?

Městské lavice Premium se vyznačují především použitím vysoce kvalitních materiálů a propracovaným designem. Při jejich navrhování se také věnuje pozornost praktickým a designovým prvkům, jako je například dřevěné opěradlo pro předloktí. Jedná se o solidní městský nábytek, který je vyroben z vysoce kvalitního, odolného dřeva z renomovaných zdrojů a velmi pevných ocelových konstrukcí.

Kde postavit lavičku Premium?

Kdekoli, kde má městský nábytek nejen funkční, ale i reprezentativní charakter, tam je vhodné postavit lavičku Premium. Tyto pouliční a parkové lavičky se skvěle hodí pro okolí univerzit, škol, kancelářských budov, sídel firem, hotelů nebo veřejných institucí. Slovem všude tam, kde je důležité budování značky a lesku daného místa.

Výhody venkovních laviček Premium

Každé městská lavice Premium zaujme svým působivým designem. Jsou to mimořádně pohodlné venkovní lavičky, které poskytují pohodlné opěradlo pro záda a předloktí. Jsou to elegantní kombinace oceli a dřeva. Možnost výběru z několika barev impregnace a lakování konstrukce usnadňuje přizpůsobení každému místu. Díky svému pohodlí jsou také skvělým zahradním nábytkem.

Lavičky s montáží do podkladu

Ačkoli se městské lavice Premium vyznačují především svým designem, neztratily ani na funkčnosti. Například je lze snadno připevnit na pevno k podkladu, aby se zabránilo jejich krádeži, převrácení nebo nežádoucímu přemísťování. Všechny montážní prvky jsou dodávány v sadě a samotná instalace trvá jen několik minut.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium