Nebyly nalezeny žádné produkty odpovídající zadaným kritériím.

Lavičky pro kojící matky – praktické řešení usnadňující péči o děti

Lavička pro kojící matky je prvkem infrastruktury, který by měl být v každém parku, poblíž hřišť nebo v různých dalších místech měst. Díky nim mohou matky kojící děti, stejně jako osoby pečující o děti, volně pečovat o své děti na klidném místě. Lavičky jsou navrženy tak, aby usnadňovaly přebalování a především zajišťovaly soukromí a pohodlí při kojení.

Nabízená lavička pro kojící matky se skládá ze sedadla, přebalovacího pultu a je navíc obklopena zábranou, která zajišťuje soukromí. Konstrukce může být navíc zakončena zastřešením, které bude chránit před horkým sluncem, deštěm nebo jinými nepříznivými povětrnostními podmínkami.

Lavička pro kojící matky – estetické doplnění městského prostoru

Lavičky pro kojící matky jsou především praktickými prvky drobné zahradní architektury. Tyto nábytky však plní také estetickou funkci. Jsou skvělým doplněním rozmanitých městských prostor. Nabízené modely lze přizpůsobit mnoha aranžmá. K dispozici jsou následující barvy, na které lze natřít desky: hnědá, palisandr, světlý dub, ořech, mahagon, teak, šedá a borovice.

Je také důležité poznamenat, že tyto nábytky jsou pevnými konstrukcemi vyrobenými z materiálů nejvyšší kvality. Rám je vyroben z pozinkované a práškově lakované oceli a desky pocházející ze skandinávského smrku jsou pokryty ekologickou lazurou. Jedná se o mimořádně trvanlivé materiály, které zajišťují dlouhou životnost těchto nábytku.

Aby se zvýšila funkčnost prostor, ve kterých budou umístěny lavičky pro kojící matky, stojí za to také pořídit si koš na odpadky. Tento prvek se určitě hodí při přebalování dětí a nejen to. Zapraszamy do seznámení se s ostatními produkty dostupnými v naší nabídce, které jsou ideální nejen do městských prostor, ale také do domácích zahrad.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium