Nebyly nalezeny žádné produkty odpovídající zadaným kritériím.

Lavice HPL

Lavice HPL se vyznačují použitím speciálního laminatu High-Pressure Laminate. Tento materiál se vyznačuje obrovskou odolností proti mechanickému poškození a povětrnostním vlivům, a je také nehořlavý. Jedná se tedy o moderní materiál, který se osvědčí zejména v místech vyžadujících odolnější řešení. V kombinaci s vynikajícím designem zajistí vynikající prezentaci v každé veřejné i soukromé oblasti.

Laminat HPL – co to je?

Deska z laminatu HPL je odolný konstrukční materiál složený z vrstev vytvrděných vysokým tlakem a teplotou. Vyznačuje se odolností proti poškození, vlhkosti a ultrafialovému záření. Těžko se poškrábe, poškrábe, zmáčkne nebo znečiště, díky čemu je skvělým řešením například v exteriérových nábytku a architektonických prvcích.

Lavice městské z laminátu HPL – kde se nejlépe hodí?

Díky své obrovské odolnosti budou lavice veřejné HPL dokonalým prvkem infrastruktury v parcích, na náměstích, v městských zahradách nebo na ulici. Odolnost vůči povětrnostním podmínkám a mechanickému poškození zajistí skvělou prezentaci po mnoho let. Lavice veřejné s posílenou odolností bude znamenitým řešením na nádražích či autobusových zastávkách.

Lavice HPL pro firmy a soukromé osoby

Je dobré vytvořit příjemný prostor na území firmy nebo podniku. To zvyšuje nejen spokojenost zaměstnanců, ale také návštěvníků sídla zákazníků. Díky své odolnosti proti ultrafialovému záření se lavice HPL bude skvěle hodit do zvláště slunných míst, například před provozovnami s jižní expozicí. Tyto modely jsou doporučovány také pro soukromé zahrady.

Moderní, stylové lavice městské a zahradní z laminátu HPL

Laminat HPL není jen dokonalým vyztužením městského nábytku, ale také jeho skvělou stylistikou. Tyto lavice nabízejí zajímavé designy a elegantní, silné ocelové konstrukce. Možnost výběru z několika barev impregnace umožňuje snadné začlenění takové lavičky do každého uspořádání veřejného prostoru. V nabídce jsou k dispozici jak lavice s opěradlem, tak bez opěradla.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium